Večírek

Datum a místo akce:
21.10.2006
Bowling club Avril, ulice Pivovarská 130/4, Moravská Třebová
Pořadatel:
CK SLOVAN Moravská Třebová
Program:
18.00 - zahájení akce
19.00 - vyhlášení výsledků Tauer elektro cup 2006
po vyhlášení výsledků - volná zábava, diskotéka s dýdžejem
21.00 - losování tomboly Tauer elektro cup 2006
  • do slosování budou zařazeni všichni přítomní závodníci a pořadatelé
  • nelze převzít cenu v jakémkoli zastoupení (příbuzný, kamarád, známý)
Vstupné:
jednotné vstupné 50 Kč na osobu (platí již ze startovného na Kolotoč hvězd)
Občerstvení:
bude zajištěno formou švédských stolů
Poznámka:
kapacita klubu (120 míst k sezení u stolů + 30 volných židlí)
Ceny do tomboly věnovali:
Nehtové studio Dita Rolencová

Komentáře

Hrbatová Jana 10.10.2006, 10:25

Dobrý den všem,
jak čtu bylo již definitivně rozhodnuto. Mrzí mě, že byl upřednostněn názor jednotlivce, proti většině, která byla pro dvě akce a klidné vyhlášení Cyklomena 2006 3.11. v Duku. Protože se mi tento trend jednání a upřednostňování jedné exhibice proti deseti stabilním závodům vůbec nelíbí,beru to jako znehodnocení práce všech těchto pořadatelů a účastníků. Tímto s velkou lítostí přepouštím své bezvýznamné místo pořadatele do další sezony a tím i vzácné místo na závěrečném večírku 2006. Protože budete bojovat o každou židli a každý cm2.
Přeji již nyní všem příjemnou zábavu a hodně úspěchů cyklistům a nadšencům do příští sezony 2007.
Jana H.

Mečoun 10.10.2006, 11:59

Ahoj všem bikerům,
chvíli jsem přemýšlel, jestli mám opět vyslovit svůj názor, když se nad ním doposud asi nikdo příliš nezamýšlel, ale zase mi to nedá. Jestli se ale máme posunout v organizaci Cyklomana trošku dopředu, je určitě namístě si vyslechnout i pár kritických připomínek.
Úvodem - "Něco je shnilého v tom dánském státě".
Když jsem se podíval zpětně do organizace všech akcí Cyklomana, tak u všech jsou uvedeni jednotlivci, za nimiž se skrývá další početný tým nejmenovaných pořadatelů, ale my všichni víme o koho jde.
Pouze Galavečer pořádá CK Slovan. Abych pravdu řekl, vůbec nevím, kdo je v něm zastoupen - samozřejmě kromě prezidenta a kdo má tedy tak silné rozhodovací právo o konání závěrečného večera celého seriálu. Včera jsem na jednání navrhl, aby o termínu Galavečera rozhodli hlasováním přes mailovou poštu organizátoři všech závodů. Jestli jsme schopni se domluvit na termínech všech závodů, tak se snad budeme schopnit domluvit i na tom nejdůležitějším.
Ale rychlost, s jakou bylo rozhodnuto mi silně navozuje dojem, že o náš názor nikdo nestál a včerejší setkání tak mělo navodit pouze dojem demokracie.
Prezidente, Béďo a Leoši, jestli jste již byli o místě i termínu rozhodnuti, tak z nás příště nedělejte JoJa! Ušetříme všichni čas i nervy.
Vypadá to tedy tak, že s termínem závěrečné již nikdo nic neudělá a v tomto plně souhlasím s Janou - je to NEFÉR.
Dále už mám jen některé podněty.
Financování.
Myslím , žejsem na tom byl dosud stejně jako většina z nás a vůbec jsem se oblastí financí nezabýval. V průběhu debat o Galavečeru vyšlo najevo, že na účtu máme cca 35 tis. Kč.( neověřený údaj). Tím " máme
" myslím Cyklomana. Včera jsem také , i když ve veliké rychlosti, navrhl, aby o použití těchto prostředků rozhodli pořadatelé všech závodů - jestli je ku příkladu "prožerem", nebo je použijeme na nákup čipů či modernizaci zázemí pro spoluorganizátory na příští ročník. Tato informace by také mohla být zveřejněna na našich stránkách.
Poslední poznámka je pro Janu.
Jani, nedělej zásadní rozhodnutí v současném stavu slušně řečeno nesouhlasu.
Bylo by to škoda zejména pro ty nejmenší závodníky Cyklomana.
Omlouvám se všem, že jsem se tak rozkecal a současně Vám gratuluji, jestli jste to dočetli až sem. Výkonům zdar.
Mečoun

Eva Štěpařová 10.10.2006, 14:02

Bohužel mně nevyšlo se účastnit pondělního rokování. Ale vlastně jsem o nic nepřišla. Při sobotních diskuzích ohledně závěrečného večírku jsem nabyla dojmu, že zvítězí zdravý rozum, ale bohužel. Mrzí mě, že se nebere ohled také na ostatní, významně se podílející na zdárném průběhu seriálu CYKLOMANA. No nic, slavný výbore, organizuj dál, jak uznáš za vhodné! My nic, my jen obyčejní pěšáci.
Dovolila jsem si prezentovat názor snad všech bab-rozhodčích a ostatních ochotných pracovat. Asi bude nejlepší za to remcání nás sesadit. Výbore, rozhodni sám.
Sportu zdar, cyklistice obzvlášť. Eva

Tomáš Sedláček 10.10.2006, 23:26

Dovoluji si prezentovat pouze svůj názor, názory všech ostatních ochotných pracovat neznám (a ani nemohu).

Doufám, že jeden galavečer i s hvězdami dodá akci a celému seriálu náležitý lesk, vždyť nám je mohou jiní závidět. Loni se mi to líbilo. Naopak bych uvítal jejich větší zapojení, co například předávání cen, besedu. Mohlo by to pobídnout naši mládež, která okoukne profíky a třeba získá impuls k zapracování na sobě.

Když už tady tak hezky kritizujeme, nedá mi to a chtěl bych se vyjádřit k nevhodnému používání sprostých slov. Už od školky dětem vysvětlujeme, že to je neslušné, tak proč jsou občas z tábora rozhodčích a co hůř někdy i při vyhlašování tomboly tato slova slyšet? Za sebe musím říct, že mě to velmi uráží.

Nezapomínejme prosím, že diskuze vedené v podobném duchu mohou pokazit dobrý dojem z naší práce a odradit návštěvníky odjinud a to je škoda.

Norbert 11.10.2006, 00:57

Zdravím všechny.
Můj názor je spojit všechna plus kolotoče hvězd a závěrečného večirku a tím důstojně ukončit cykloman 2006 na boulingu. (Duku je obsazeno)
Protože né všichni jsou stejného názoru, svolali jsme schůzku výboru a pořadatelů závodů . Schůzky se zúčastnili: L Dokoupil, N.Budig, M.Horák, M.Mička, P.Štěpánek, P.Štěpař, T.Sedláček, L.Konig, D. Orálek. V úvodu vystoupil s návrhem dvou akcí M. Mička, kterého podpořili P.Štěpánek a P.Štěpař .Po dlouhé diskuzi a zvážení všech pro a proti opustil P.Štěpánek schůzku a P.Štěpař se přiklonil k názoru ostatních spojit akce dohromady, takže se nejedná o zvůli jednotlivce.
Ivo a Jano velice si vážím Vaší pomoci na babím letě a v celém serialu cyklomena, myslím, že je vše jen o komunikaci a domluvě mohli jste přijít na schuzku , obě jste o ní věděli.Je pravda že prezident neobjednal Duku,ale udělal hodně pro cyklomena, tak by jsme mu to mohli odpustit. Věřím že se na boulingu všichni sejdeme a uděláme vše pro to, aby byli všichni spokojeni. Myslím, že bude na boulingu dostatek místa pro všechny učastníky cyklomanu a jejich přátele,
( šéfová slibila 130 mist u stolu plus 30 židlí navíc, to v duku není) kdo má přesto obavu zajistím zdarma místenku u vybraného stolu .
Miloši naše rozhodnutí nebylo tak rychlé jako tvůj odchod ze schůzky a tvůj názor jsme i bez tvé účasti
mnohokrát diskutovali , bohužel neprošel.
35 000.- na kontě je dobrá vizitka a né mínus, jak s nimi naložit je otázka diskuze ,ale já nejsem pro abychom je prohýřili na dvou večírcích.
Evi vážím si práce rozhodčích ,jen mi u vás chybí více komunikace s pořadateli a počítačem. Mrzí mne ,že jsi se nezúčastnila schůzky - možná tím nezvítězil zdravý rozum.
Jsem pro abychom zanechali vzájemného napadání a udělal každý vše pro zdárný průběh závěru cyklomana ,za to vám všem děkuji.
Čau Béda

Hrbatová Jana 11.10.2006, 07:16

1.Děkuji Norberte za tvé poděkování, ale spíš mě úráží že ho používáš při této diskusi, která se týká úplně něčeho jiného. Vypadá to jako by jsme si s Ivou něco svými příspěvky vynucovaly. Nebo chceš naše příspěvky zhlehčit. Pomáhaly jsme, protože máme tento sport rády.
2. Naše názory jsme ti řekly v sobotu po časovce. A nezlob se ale prostě jsme v pondělí nemohly přijít a ty jsi je mohl prezentovat.Bohužel jste byli již dávno rozhodnuti.
3. Nikdo nechtěl dva rauty!!!! a projíst peníze jak tady naznačuješ. Po kolotoči jsme chtěli ať se zaplatí jídlo pro hvězdy a kdo bude chtít tak ať si s nimi přijde popovídat a pít snad může každý za své. Hlavní raut měl být jen pro cyklomena a nemusel být bezpodmínečně po kolotoči, a bylo domluveno i datum.
4. Respektuji vaše "většinové rozhodnutí" a věřím že se budete určitě dobře bavit, že kolotoč bude mít úspěch. Svět není jen jeden názor, prostě se jich tady střetlo víc a vy je jen nechcete příjmout. To je celé.
5. Já svůj názor řekla, prosadil se jiný a to je prostě život.
Jana

Horác 11.10.2006, 07:32

Zdravím všechny příznivce cyklistiky,
rozpoutala se zde diskuse, která stejně nic nevyřeší. Jestli chtěl někdo diskutovat o pořádání večírku, proč nepřišel na předem avízovanou schůzi? Kde byla ta " většina ", co byla pro večírek v DUKU ??? Budu stručný a psát argumenty jestli pořádat galavečer v DUKU nebo na bowlingu nebudu, stějně je to zbytečné. Určitě se téměř všichni shodneme na tom, že pořádat dvě akce je zbytečné rozhazování peněz. Dají se využít lepším způsobem. Jenom bych chtěl říci, že je mi úplně jedno, jestli se půjdu pobavit, napít a najíst tam a nebo tam. Někomu, ale asi ne. Zbytečně se akorát nasíráme, kazíme dobrou náladu a konec sezóny.
PS: máme ponaučení pro příští sezónu, čeho se vyvarovat a co zlepšit.

Ahoj Horác

mikšoun 11.10.2006, 09:47

je zcela zbytečné o tom nyní diskutovat.Šetřete si své příspěvky na vyhodnocení sezóny a zejména na přípravu nové.

Dita 11.10.2006, 14:09

Ahoj všichni...
Jak to tu čtu ,je mi dost smutno...vážím si práce vás všech a myslím si ,že tato písmenková smršť už je naprosto zbytečná a bezpředmětná.Do příští sezony by si z toho měl vzít výbor ponaučení a zlepšit vzájemnou komunikaci všech zůčastněných ,aby nedocházelo k těmto přestřelkám a nedorozuměním..
Netajím se tím ,že jsem jedna z těch co byli pro variantu dvou večírků a to né pro to ,abychom zbytečně projedli a propili peníze,ale myslela jsem si ,že kolotoč a vyhlášení cyklomana jsou dvě různé akce spolu nesouvisející...pokud jste je sloučili..vaše rozhodnutí akceptuji,co mi taky zbývá ,když kostky jsou už vrženy..co se týká zvoleného místa konání se taky nebudu už vyjadřovat..bylo tu toho řečeno až dost..jenom bych chtěla požádat Norberta o ty místenky..nerada bych tuto slávu prostála na jedné noze někde v koutě..
Ráda bych tady poděkovala všem organizátorům celého seriálu ,ale i těm bezejmeným dobrovolníkům bez nichž bychom se na trati a vzákulisí všeho dění neobešli.Myslím si ,še letošní ročník byl v celku vydařený a z pohledu závodníka vám všem tleskám a smekám před vámi klobouk..Proto mě mrzí,jaké to bere konce..
Těším se na vás všechny na závěrečném večírku a doufám,že příští ročník bude stejně vydařený jako ten letošní..
Ještě jednou vám všem děkuji...
P.S. Holky nenechte se otrávit a pokazit si konec sezony..

žahys 11.10.2006, 16:25

Jelikož v rámci cyklomama občas jezdím nějaký ten závod, tak malinko přispěju svými postřehy. Nemyslete si, že je to všude růžové s pořádáním závodů. U nás je Šumperský pohár horských kol a taky se to tam různě mele a hádá, to je všude stejné:-) Jestli Vám zbylo tolik peněz, tak je určitě využijte na další sezónu. Zrovna na prvním závodě terénní časovce by byla potřeba koupit "mlíko" na značení tratě a barva na nakreslení šipek. Už dvakrát jsem na trati s kamarády zabloudil a přitom je to na značení hodně krátký úsek, co by měli říkat pořadatelé 90 kilometrových maratonů. Další věc: buďte všichni rádi (hlavně chlapi), že Vám pomáhají ženský s pořádáním jednotlivých závodů, je to fajn! Cykloman se mi líbí, závody mají příjemnou atmosféru a závodník který jede fair play si poctivě zazávodí. Tak se nenechejte odradit od pořádání dalšího ročníku! Ahoj.

Ivana Štěpánková 11.10.2006, 20:57

Vážení!!
Nechtěla jsem již reagovat na rozpoutanou diskusi, ale reaguji než se to vše obrátí proti nám a pro ostatní, kteří možná neví o čem je řeč. Souhlasím, že dva rauty je nesmysl, ale o to se ani nejedná, jádro pudla je jinde. Dle domluveného kalendáře měl být 21.10.2006 Kolotoč hvězd a po něm ukončení sezony v Duku duku a nebylo by co řešit. Při schůzce před Babím létem se ovšem zjistilo, že byť bylo dosti času není zajištěn termín. Já a Petr jsem hned jednali na přání Ladi a po delším telefonickém hovoru se zajistil termín na 3.11.2006 v Duku duku. Nebylo by to po žádných závodech takže možná klidná příprava na večer. Do této doby se o kolotoči hvězd ani neuvažovalo dle slov "škoda peněz" . A pak najednou změna. Kolotoč je, a proč ne, termín závěrečné jiný, místo také. Nemám proto náhodou důvod se zlobit a bojovat!!! Na schůzku jsem přijít chtěla, ale nejsem členem CK ne? Zástupce jsem tam měla, odešel, protože jste si pánové s uší nesundali sluchátka. A na co ta schůzka byla, když je od středy zamluven termín na Bowlingu.
Takže na závěr:
- Nevím proč se nám s Janou děkuje za pomoc při závodech, rádo se stalo
- Nevím kdy byla jaká chůzka vyhlášena, možná jsem termín přehlídla nebo byla per huba jen pro někoho
- Nevím proč nebylo pozváno všech deset pořadatelů, člověk si myslí, že když něco dělá může i něco říct
- Nevím jestli máme nového prezidenta, protože Laďa zatím nereagoval na nic a zásluhy mu vůbec, ale vůbec neupírám, ale asi má dobrého tiskového mluvčího
- Nevím nakonec proč to všechno bylo, protože zvítězil zravý rozum nad obětavostí drůhých
A protože ze všeho toho vyplynulo, že to byla aktivita rodiny Štěpánkovi se všem omlouvám za rozpoutanou aféru. Akceptuji závěr na Bowlingu, místenku Béďo nepotřebuji, vítězům přijdu zatleskat, dobře se všichni bavte a nashle příští rok v dobré náladě a dobré komunikaci.
A všem přespolním, nenechte se odradit, dál k nám jezděte, protože kde se něco dělá, něco zaskřípe, ale dál to může fungovat a možná ještě lépe.

Vladimír Dokoupil 12.10.2006, 10:21

Zdravím všechny příznivce cyklomanu.
Tam, kde vládnou emoce, se jen těžce diskutuje, ale byl jsem vyzván …
1. Všem se omlouvám, že jsem nezajistil DUKU a tím vlastně toto vše způsobil.
2. Děkuji všem (sponzorům, pořadatelům, rozhodčím, závodníkům a divákům) za odvedenou práci a výkony během celé sezóny.
3. Nad důstojným ukončením seriálu jsme několikrát a dlouho diskutovali a věřte, že jsme zvažovali všechna pro a proti a s plnou zodpovědností jsme se rozhodli pro jeden večírek a to hned po kolotoči hvězd, stejně jako to bylo i loni. Pouze díky mé chybě jsme byli donuceni změnit místo konání.
4. Žádám a vyzývám všechny, kteří opravdu chtějí pracovat ve prospěch CK Slovan a „cyklomanu“, aby respektovali naše rozhodnutí a každý svým dílem, ať již jako závodník, pořadatel, rozhodčí nebo divák přispěli ke zdaru kolotoče hvězd (není to exhibice jednotlivce, jak si někteří myslí, ale podle mého názoru je to akce nás všech) a následně i pak k vyhlášení vítězů jednotlivých „cyklomanů“.
A na závěr mého příspěvku bych chtěl všechny příznivce „cyklomanu“ vyzvat k tomu, aby se s námi podělili o své náměty co a jak zlepšit, co změnit, co udělat, co nedělat a čeho se vyvarovat. Prostě jak vylepšit příští ročník. Vždyť to děláme sami pro sebe.
Mějte se pěkně a ať se Vám daří.
Vladimír Dokoupil, prezident CK Slovan Moravská Třebová (to je proto, aby každý věděl o koho se jedná, když se v příspěvcích mluví o prezidentovi a ne kvůli tomu, že bych na této funkci a oslovení lpěl).

Mira Pavlík 13.10.2006, 10:41

Čau.Musím reagovat.
Tome tos přehnal.Každý pořadatel má s organizováním závodu spoustu starostí a práce,ale je to jednou,dvakrát za sezónu.Ale holky (tábor rozhodčích) mají starosti při každém závodě.Ten kdo jede závod,tak jede pro zábavu.Ale holky tam nejsou pro zábavu,ale pro nás.A já jim za to děkuji.A nevěřím tomu,že sprostý slova jdou z úst pouze holek.Tome to jsi asi neslyš mluvit mě a některý ostatní účastníky.
Teď k večírku.Můj návrh je takový.Kolotoč hvězd udělejme jako každý jiný závod.Párek+pivo a kdo chce pokračovat,tak ať si to zaplatí.Ukončení sezóny ať je samostatná akce.
A termíny.Vždy je času dost.
Mějte se dobře.Čau Mira.

Ruda Chadim 15.10.2006, 00:57

Ahoj všichni,
po dlouhé době jsem navštívil tento web... koukám, koukám... jste jako děti ns pískovišti. To co zde máme je díky pořadatelům, rozhodčím (chce se mi napsat "babám", ale holky by mě rozcupovaly :-)), závodníkům, turistům (tím nemyslím tebe, Franto) a všem, kteří rádi sednou nakolo nebo ho mají v garáži;-)(Tome, propásl jsem to. Promiň). Mějte se rádi. Já bych se totiž rád příští rok do toho "Vašeho" blázince vrátil.
Přeji Vám všem krásný konec sezóny.
Ruda

Helča 15.10.2006, 12:16

Milí závodníci,organizátoři,rozhodčí, vlastně všichni, kdo se okolo naší cyklistiky pohybujete! Poprvé vůbec píši nějaký příspěvek, protože jsem si myslela, že my "baby" jsme tam proto, abychom pracovaly a nekecaly. Ale! Teď chci za nás za "baby" poděkovat všem, kteří si na závěr sezony naší práce všimly a i těm, kteří si naší práce všímaly i v průběhu závodů (viz Jarda Mašín - díky). Jestli jsme se někdy někoho dotkly, omluva jim! Vězte, že to nebylo úmyslné. Někdy se holt vulgarismům nevyhneme, a to asi nikdo. Horác o tom ví své - díky mu. K večírku se nevyjadřujeme, je to vaše věc. My jsme tam pro práci.A tak díky holky, pěkně se mi s Vámi pracuje, práce odsýpá a to je hlavní. Ahoj v den voleb. Jedna z oněch sprostých "bab".
Napsat nový příspěvek

Jméno: *

E-mail:

Text příspěvku: *
* - povinný údaj
Pozn.: Pokud budete přihlášeni ke svému účtu a napíšete příspěvek, budete mít možnost si jej později opravit.