Paperman, triatlon - výsledky v roce 2020

Filtrovat výsledky dle kategorie
P. «Jméno» «Klub» «Rok» «Kat.» «A» «B» «Plavání» «Celk. čas»
1 Kadidlo Jiří CK Slovan Moravská Třebová 1972 M2 1 1 0:03:38 00:39:27
2 Rotter Michal CK Slovan Moravská Třebová 1971 M2 2 2 0:03:36 00:40:19
3 Pospíšil Josef 1985 M1 1 3 0:02:50 00:40:38
4 Polák Tomáš CK Čerti Kunčina 1972 M2 3 4 0:03:37 00:41:37
5 Zezula Tomáš Cycling Brno 1980 M2 4 5 0:05:11 00:41:40
6 Pánek Pavel CK Slovan Moravská Třebová 1986 M1 2 6 0:04:00 00:41:58
7 Štěpař Petr CK Čerti Kunčina 1964 M3 1 7 0:03:36 00:42:41
8 Kobelka Martin 1997 M1 3 8 0:03:14 00:42:57
9 Langr Jiří CK Slovan Moravská Třebová 1976 M2 5 9 0:03:57 00:43:37
10 Hotař Jiří CK Čerti Kunčina 1973 M2 6 10 0:04:32 00:44:05
11 Třasák Lukáš Tesaři Osík 1985 M1 4 11 0:03:26 00:44:49
12 Srnec Jakub 1978 M2 7 12 0:04:31 00:45:06
13 Doležel Josef CK Slovan Moravská Třebová 1963 M3 2 13 0:03:58 00:45:37
14 Sedláček Tomáš CK Slovan Moravská Třebová 1971 M2 8 14 0:04:23 00:45:44
15 Ladra Tadeáš SKP DUHA FORT Lanškroun 2007 J 1 15 0:02:23 00:45:57
16 Vávra Lukáš 1988 M1 5 16 0:04:48 00:46:18
17 Dvořáková Pavlína SKP DUHA FORT Lanškroun 2008 ŽJ 1 17 0:01:08 00:46:29
18 Hrdina Tomáš 2002 J 2 18 0:03:36 00:46:30
19 Krsek Jaroslav 1951 M4 1 19 0:02:07 00:46:34
20 Dulajová Jitka CK Slovan Moravská Třebová 1998 Ž 1 20 0:02:17 00:47:02
21 Mačát Michal OR 1973 M2 9 21 0:03:17 00:47:29
22 Schneiderová Bedřiška CK Čerti Kunčina 1965 Z2 1 22 0:01:59 00:47:49
23 Kuběnka Radek SKP DUHA FORT Lanškroun 1967 M3 3 23 0:04:03 00:48:12
24 Doleželová Monika CK Slovan Moravská Třebová 1983 Ž 2 24 0:02:03 00:48:17
25 Sedláček Petr RWE 1966 M3 4 25 0:04:29 00:48:46
26 Sirová Marie 1977 Z2 2 26 0:02:24 00:48:57
27 Schneider Luděk CK Čerti Kunčina 1961 M3 5 27 0:03:41 00:49:14
28 Svozil Otakar Klub potápěčů Zábřeh 1971 M2 10 28 0:03:43 00:49:41
29 Hájková Karin CK Slovan Moravská Třebová 1973 Z2 3 29 0:01:46 00:50:10
30 Zezula Denis Bike club Svitavy 2007 J 3 30 0:02:23 00:51:28
31 Navrátilová Kateřina 4 Sport team 2008 ŽJ 2 31 0:01:40 00:51:36
32 Jansa Dominik 1999 M1 6 32 0:04:20 00:51:56
33 Weinlich Vít SKP DUHA FORT Lanškroun 2007 J 4 33 0:03:19 00:52:49
34 Hrdina Jaroslav 1975 M2 11 34 0:03:38 00:53:03
35 Vávrová Radka 1990 Ž 3 35 0:02:18 00:56:23
36 Novotný Karel CK Čerti Kunčina 1969 M3 6 36 0:05:29 00:59:00
37 Jansa Filip 2002 J 5 37 0:06:49 01:06:33
38 Koschata Roland CK Slovan Moravská Třebová 1955 M4 2 38 0:02:28 01:08:49
39 Rolencová Dita CK Slovan Moravská Třebová 1969 Z2 4 39 0:02:35 01:12:03
40 Dokoupil Vladimír CK Slovan Moravská Třebová 1965 M3 7 40 0:05:24 01:12:23