Silniční časovka jednotlivců

Propozice akce8. závod seriálu CYKLOMAN - 2020
Druh akceSilniční časovka jednotlivců na 22 km
PořadatelMichal Rotter
Dušan Mikšánek
Termín konáníneděle 11.10.2020
Místo a čas startu Linhartice - bývalá restaurace u fotbalového stadionu
11.00 hodin + pořadí online přihlášení - 1 minuta (tj. první online přihlášený startuje v 11:00 hod, druhý v 11:01, např. desátý v 11:09, např. 77 ve 12:16, atd)
Cíl Linhartice - bývalá restaurace u fotbalového stadionu
Přihlášky pouze online. Online přihlašovaní bude umožněno do pátku 9. října.
Přehled přihlášených
Prezentacev den závodu v místě startu nejdříve 10 minut před vlastním startem online přihlášeného - zde zaplatí startovné (prosíme o nachystání přesné částky) a dostane startovní číslo a ve stanovený čas odstartuje
Startovnéjunioři a juniorky 0 Kč, ostatní 100 Kč
Trať závodu start bývalá restaurace v Linharticích směr Rozstání - Městečko Trnávka - Lazy - Chornice obrátka u areálu Ergo a zpět

závodníci startují v minutových intervalech v pořadí podle zápisu online registrace
Kategorie Masters (M1) - muži do 40 let (rok narození 2000 až 1981)
Oldies (M2) - muži nad 40 let (rok narození 1980 až 1971)
Rakváči (M3) - muži nad 50 let (rok narození 1970 až 1961)
Urnáči (M4) - muži nad 60 let (rok narození 1960 a starší)
Ženy (Z1) - ženy do 40 let (rok narození 2000 až 1981)
Dámy (Z2) - ženy nad 40 let (rok narození 1980 a starší)
Junioři (J) - muži do 20 let (rok narození 2001 a mladší)
Juniorky (ŽJ) - ženy do 20 let (rok narození 2001 a mladší)
Předpis Závod se koná za plného silničního provozu podle pravidel cyklistiky ČSC a ustanovení tohoto rozpisu. Každý účastník se závodu účastní na vlastní nebezpečí, pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé ani jimi způsobené. Pořadatel si vyhrazuje právo nutných technických změn oproti rozpisu závodu z důvodů nepředvídatelných okolností.
Ostatní pravidla Účastníci jsou povinni závod absolvovat s nasazenou a řádně připevněnou cyklistickou přilbou. Porušení tohoto pravidla znamená automaticky diskvalifikaci z celého závodu.

Mimo občerstvovací stanice platí přísný zákaz odhazování odpadků.

Při neúmyslném porušení pravidel může pořadatel udělit časovou penalizaci.

Závod se jede za plného silničního provozu. Závodníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu a řídit se zákonem o provozu na pozemních komunikacích. Organizátoři mají pouze informativní charakter a nemohou omezovat silniční provoz.

Přihláškou k závodu se závodník zavazuje dodržovat pravidla fair play, chovat se čestně, sportovně a s ohledem ke svým soupeřům, okolí a přírodě.

Závodníci mladší 18-ti let doloží před startem písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce.

Organizátor a všechny spolupracující osoby a osoby spojené s organizací nenesou vůči vlastníkům odpovědnost za újmy na zdraví, materiálu nebo majetku, které mohou nastat před, během nebo po závodě.

Každý účastník se závodu účastní na vlastní nebezpečí, pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé ani jimi způsobené. Pořadatel si vyhrazuje právo nutných technických změn oproti rozpisu závodu z důvodů nepředvídatelných okolností.

V případě odstoupení ze závodu je toto závodník povinen nahlásit nejbližší kontrole nebo na tel. čísle (bude doplněno).

Účastníci nesou občanskoprávní odpovědnost a právní odpovědnost za všechny škody.

Fotografie, filmové materiály a rozhovory s účastníky mohou být použity pro potřeby pořadatele.

Účastníci souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely pořadatele.

Pořadatel se zavazuje zacházet s osobními údaji dle zákona.
Vyhlášenívyhlášení výsledků neproběhne, pouze bude prezentovány výsledky na těchto stránkách
Občerstvení nebude zajištěno.
Zdravotní zajištěníZdravotní služba Moravská Třebová

Komentáře

Leopold Spáčil 11.10.2020, 13:55

Ahoj. Dnes jsem jel silniční časovku v Linharticích. Část závodu, nevím přesně kolik, ale mohlo to být i několik kilometrů jsem jel v háku za závodníkem, který mě předjel. Toto nepopírám, ani se to dost dobře nedá, protože mě několik dalších závodníků vidělo. V propozicích o tomto nic psáno není. Jezdím závody horských kol, silniční velmi málo a časovky zcela výjimečně. Pokud je to proti pravidlům a mělo by to poškodit pořadatele, závod, ostatní závodníky a nakonec i mě, tak pokud to uznáte za správné, mě ze závodu diskvalifikujte. Je třeba zachovávat slušnost, jednat fair play a ctít pravidla, třeba i nepsaná. Přesto si myslím, že to není nic kvůli čemu bych se měl věšet a nebo nebýt vpuštěn do dalšího závodu. Přeji všem hodně úspěchů v dalších závodech a ať se daří! Leopold Spáčil

Tomáš Sedláček 11.10.2020, 14:21

Výsledky závodu ke stažení

13.10.20120 19:20 – doplněné výsledky k zobrazení

Petr 12.10.2020, 13:41

Tak to ne p.Spáčil.My vás potrestáme jinak.Všem nám slíbíte,že už to nikdy neuděláte a potom bude i zaslána diplomatická nóta do vaše domova důchodců a tam už navždy budete mít zakázaný vycházky na víkendy-doživotně!!!:-P8-O:-)

Zdeněk Orner 12.10.2020, 13:58

Poldo ahoj. To mě se stát nemůže. Já jedu tak pomalu, že mě každý předjede takovým rozdílem rychlosti, že se nechytím do háku ani kdybych chtěl. Každopádně Ti děkuju, že ses diskvalifikoval. Já si udělám večer doma opakovaný ceremoniál a vyhlásím se na druhém místě. Ha ha.
Těším se s Tebou na shledanou na příštím závodě. Zdeněk

VD 13.10.2020, 12:46

Ahoj. Kauza p. Spáčila je úplná prkotina proti tomu, co jsem v neděli při závodu prožil já. Kdyby p. Roman P. měl „koule“ a opatření proti covid-19 vyhlásil v pátek 9.10. s okamžitou platností, mohl jsem si posledními místy vyjezdit titul Cykloman M3. Takto jsem o první místo přišel poslední den (úplně stejně jako Alaphilippe loni při Tour) a zbydou na mně „brambory“. A kdyby se snad odjela ještě i „sjezdovka“, tak bych se propadl pořadím ještě hlouběji. Ale snad to zklamání přežiju a snad i tuto „podivnou“ dobu. A stejně, s humorem jde všechno líp.
Mějte se zdravě, užívejte kola a na dalších závodech na viděnou. S pozdravem šlapej dál VD

Petr 13.10.2020, 14:10

V.D. velká škoda i pro nás. Byla by to dobrá komedie,kdyby ti oblékli na bedně ten vítězný dres ve velikosti odlehčený trpajzlík.Tak ti ho třeba Pepé na chvilku půjčí na závěrečným večírku,ale až po půlnoci???
Napsat nový příspěvek

Jméno: *

E-mail:

Text příspěvku: *
* - povinný údaj
Pozn.: Pokud budete přihlášeni ke svému účtu a napíšete příspěvek, budete mít možnost si jej později opravit.